Filmy Online


O Portalu    Kontakt   

Dick i Jane: niezły ubaw

reż.: Dean Parisot gat.: nic śmiesznego
O co chodzi: Dick (Jim Carrey), skromny pracownik wielkiej korporacji, dostaje awans na członka zarządu. Niestety, firma błyskawicznie bankrutuje. Dick ląduje na bruku i postanawia dorobić jako rabuś.
Naszym zdaniem: Niezły ubaw? To chyba gruba przesada. Wykrzywiający twarz i wyginający ciało Jim Carrey przestał śmieszyć nas jeszcze w gimnazjum.

Tylko mnie kochaj

reż.: Ryszard Zatorski gat.: to znowu miłość
O co chodzi: Michał to młody i przebojowy współwłaściciel firmy architektonicznej. Wiedzie mu się: ma fantastyczną pracę, przyzwoite pieniądze i fajną kobietę. A czego mu brak? Miłości, oczywiście!
Naszym zdaniem: Bohaterowie pragnący miłości byli obecni w polskim kinie od zawsze. My jednak wolimy produkcje takie jak ,,Terminator”, w których główny bohater chce jedynie wszystkim dokopać.

Zejście

reż.: Neil Marshall gat.: cena strachu
O co chodzi: Szóstka speleolożek wpada w Appalachach do jamy zamieszkanej przez krwiożercze, człekokształtne bestie. Muszą stawić czoło potworom czającym się w ciemnościach.
Naszym zdaniem: Feministyczny horror, w którym odważne babki najpierw pakują się w kłopoty, a potem solidarnie próbują się z nich wydostać. Jak mawiają Rosjanie – i śmieszno, i straszno.

Muzyka

Jazda, panowie!

Myślałeś kiedyś o tym, czego słuchać w swoim Aston Martinie?
Top Gear. The Ultimate Driving Experience, gat.: car music
Ekipa kultowego programu motoryzacyjnego ,,Top Gear” – Jeremy Clarkson, James May, Richard Hammond i tajemniczy Stig – na drodze burzliwych debat przygotowała dwupłytową składankę muzyczną, która ma konkurować z dźwiękiem najlepszych silników samochodowych na świecie. Co my tu mamy? 39 kawałków, które pasują do wszelkiego rodzaju okoliczności motoryzacyjnych. Jest mocne gitarowe granie, które sprawdzi się podczas kręcenia bączków na parkingu pod supermarketem (The Killers, The Hives, Stone Roses), elektronika do wystawienia łokcia przez okno przy prędkości bulwarowej (Groove Armada, Primal Scream, Underworld), do tego nu-metal i pop-rock, na wypadek gdybyś przewoził licealistkę. Robotę na tylnym siedzeniu możesz wykonać w klimatach chilloutowych (Hybrid) albo klasycznych (Baltimore Symphony Orchestra). Generalnie – porządny miks na cztery kółka, poza autem może być kompletnie niestrawny.

GRY

Cold War: Behind The Iron Curtain

gat.: mission impossible
Gra przygodowa z elementami akcji. Matt Carter ma fotografować z ukrycia spotkanie prezydenta Rosji z agentem CIA. Jego aparat zostaje podmieniony na broń, która ma zabić prezydenta. Na dodatek Matt odkrywa plany wysadzenia w powietrze elektrowni w Czarnobylu. Carter postanawia ratować świat. Do dyspozycji ma tylko pistolet, AK-47 i drobiazgi, jak: monety, papierosy i umiejętność pstrykania palcami.

Kameleon

gat.: zemsta po latach
Gra akcji autorstwa twórców Mafii i Hidden & Dangerous. Jako eksagent CIA wyjaśniasz zagadkę śmierci swego ojca, który zginął w tajemniczych okolicznościach podczas misji dyplomatycznej w Nikaragui. Poszukiwania zabójcy prowadzą cię w najdalsze zakątki świata, jak Belfast, Bejrut, Wenezuela i Afganistan. Wszystko obserwujesz oczami bohatera lub z boku, a jest na co patrzeć, bo grafika jest doskonała.

Airline 69 II: Krasser’s Revenge

gat.: goło i wesoło
Kontynuacja erotycznej gry ,,Airline 69: Return to Casablanca”. Masz za zadanie odbić swoją partnerkę Chou Chou z rąk Killer Pussies, czyli zabójczych kociaków. Po drodze czeka cię wiele misji naszpikowanych humorem i erotyką. Rozgrywkę podzielono na cztery etapy, między którymi oglądasz sobie bardzo pikantne przerywniki filmowe. Doskonała zabawa, całkiem porządna ścieżka dźwiękowa i superkociaki.

Kategorie: W skrócie

Comments are closed.